0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
AC Milan
-
-
Frosinone
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SS Lazio
۱
۰
Cagliari
inprogress
۲۰:۳۰
Genoa
۱
۱
Empoli
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Famalicao
۰
۱
FC Porto
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Ave
۱
۱
Estrela Amadora
Finished
۱۹:۰۰
Farense
۱
۲
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۹:۰۰
Chaves
۲
۱
Futebol Clube Vizela
Finished
۰۰:۰۰
Germany
Bundesliga
VfB Stuttgart
۱
۰
SV Werder Bremen
inprogress
۲۱:۰۰
FC Bayern Munich
-
-
1. FC Union Berlin
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
RB Leipzig
۲
۱
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
VfL Bochum
۳
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۸:۰۰
France
Ligue 1
FC Nantes
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
RC Lens
۳
۲
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۳۰
England
Premier League
Nottingham Forest
۰
۰
Everton
inprogress
۲۱:۰۰
Arsenal
۲
۱
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Brentford
۳
۱
Luton Town
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۵
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
La Liga
Real Madrid
۱
۰
Granada CF
inprogress
۲۱:۰۰
Girona FC
۲
۱
Valencia CF
Finished
۱۶:۳۰
Athletic Bilbao
۴
۰
Rayo Vallecano
Finished
۱۸:۴۵
Turkey
Super Lig
Pendikspor
۰
۲
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
۲
۳
Samsunspor
Finished
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
۳
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۶:۳۰
Alanyaspor
۲
۲
Konyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Shabab Riyadh
۱
۰
Al Taawon Buraidah
inprogress
۲۱:۳۰
Al Raed Buraidah
۰
۰
Al-Wahda
inprogress
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
۱
۰
Al-Ettifaq Dammam
Finished
۱۶:۳۰
Al Fateh
۰
۱
Al-Tai
Finished
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wasl
۴
۱
Al Bataeh
Finished
۱۶:۱۵
Baniyas FC
۱
۴
Al Jazira
Finished
۱۹:۰۰
Belgium
First Division A
Royal Antwerp FC
-
-
Oud-Heverlee Leuven
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Eupen
۰
۰
KV Kortrijk
inprogress
۲۰:۴۵
RWD Molenbeek
۰
۰
Royal Charleroi SC
Finished
۱۸:۳۰
World
U17 World Cup
Germany U17
۳
۲
France U17
Finished
۱۵:۳۰
England
Championship
West Bromwich Albion FC
۱
۲
Leicester City
Finished
۱۶:۰۰
Millwall
۱
۱
Sunderland
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۱
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Birmingham City FC
۰
۰
Rotherham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۲
۱
Coventry City FC
Finished
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۱
۲
Watford FC
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۲
۱
Stoke City FC
Finished
۱۸:۳۰
Leeds United
۳
۲
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
Southampton FC
۲
۰
Cardiff City FC
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۳
۱
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
Levante
-
-
Real Valladolid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Zaragoza
۱
۰
Leganes
inprogress
۲۱:۰۰
Eldense
۰
۳
Tenerife
Finished
۱۸:۴۵
FC Cartagena
۱
۰
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۸:۴۵
Australia
A-League
Western United
۰
۱
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۰:۰۰
Sydney FC
۳
۲
Perth Glory
Finished
۱۲:۱۵
Japan
J3 League
Kataller Toyama
۲
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
FC Osaka
۱
۲
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۰
۱
Nara Club
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۰
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۰
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۲
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Europe
UEFA Nations League Women, League A, Group 4
Spain (W)
۲
۳
Italy (W)
Finished
۰۰:۰۰
Serbia
Super Liga
Partizan Belgrade
۳
۱
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۸:۰۰
FK Vozdovac
۲
۰
IMT Novi Belgrade
inprogress
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
۱
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۸:۰۰
Mexico
Liga TDP
Corsarios de Campeche
۱
۱
ISG Sport FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Halcones de Rayon
۰
۰
CEFOR Cuauhtemoc Blanco
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Valladolid
۲
۹
H20 Purepechas FC
Finished
۰۱:۳۰
Xalisco FC
۱
۰
Dorados de Sinaloa II
inprogress
۲۱:۳۰
Celaya
۱
۰
Lobos ITECA
inprogress
۲۰:۳۰
Bombarderos de Tecamac FC
۱
۳
SK Sport Street Soccer
Finished
۰۵:۰۰
Aguilas Teotihuacan
۰
۰
Tuzos Pachuca
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Regional League
CF Juventud Laguna
۱
۱
Tenerife C
Finished
۰۰:۳۰
France
Ligue 2
Pau FC
۱
۰
Dunkerque
inprogress
۲۱:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۲
Quevilly
inprogress
۲۱:۳۰
Stade Laval
۰
۰
Grenoble Foot 38
inprogress
۲۱:۳۰
SC Amiens
۰
۰
AS St. Etienne
inprogress
۲۱:۳۰
EA Guingamp
۰
۰
Paris FC
inprogress
۲۱:۳۰
Valenciennes FC
۰
۰
Annecy FC
inprogress
۲۱:۳۰
Stade Caen
۰
۰
SC Bastia
inprogress
۲۱:۳۰
AC Ajaccio
۱
۱
Angers SCO
inprogress
۲۱:۳۰
Rodez Aveyron
۱
۰
US Concarneau
inprogress
۲۱:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
۰
۱
ES Troyes AC
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۰
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
Cerro Porteno
۴
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
Ukraine
Premier League
SC Dnipro-1
۱
۲
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۸:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۰
Obolon Kiev
Finished
۱۴:۳۰
Kryvbas Krivyi
۲
۱
PFK Oleksandria
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Gangwon FC
Finished
۰۸:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۲
FC Seoul
Finished
۰۸:۳۰
Suwon City
۱
۱
Jeju United
Finished
۰۸:۳۰
France
National
Red Star 93 Saint Ouen
۱
۰
Olympique Nimes
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۰
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Magdeburg
-
-
FC Kaiserslautern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Nurnberg
۰
۵
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel
۳
۲
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Chile (W)
۱
۰
Peru (W)
Finished
۰۱:۱۵
Canada (W)
۵
۰
Australia (W)
Finished
۰۷:۰۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۱
۲
Union La Calera
Finished
۰۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Buzanada
۰
۱
Tenerife B
Finished
۰۰:۳۰
Arucas CF
۱
۱
Las Palmas B
Finished
۰۰:۳۰
CD Santa Ursula
۱
۱
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۲۰:۰۰
UD Teror Balompie
۲
۰
UD Gran Tarajal
Finished
۱۶:۰۰
UD Tamaraceite
۲
۰
Club Atletico Victoria
Finished
۱۶:۰۰
Union Sur Yaiza
-
-
CF San Bartolome
inprogress
۲۱:۰۰
Italy
Serie B
SSC Venezia
۳
۱
Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
Feralpisalo
۰
۱
Cittadella
Finished
۱۶:۳۰
Cosenza
۱
۳
Ternana
Finished
۱۶:۳۰
Pisa
۰
۰
Cremonese
Finished
۱۶:۳۰
Modena
۲
۱
AC Reggiana 1919
Finished
۱۶:۳۰
Spezia
۰
۱
AC Parma
Finished
۱۸:۴۵
Indonesia
Liga 1
Persik Kediri
۰
۰
Dewa United FC
Finished
۱۱:۳۰
Barito Putra
۰
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
Trinidad And Tobago
TT Premier League
Central FC
۰
۱
Sando
Finished
۰۱:۳۰
La Horquetta Rangers FC
۳
۱
Morvant Caledonia United
Finished
۰۳:۴۰
Republic of Korea
K-League 2
Gimpo Citizen
۲
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۱:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Fortuna Sittard
-
-
SBV Vitesse
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Heracles Almelo
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
RKC Waalwijk
-
-
Excelsior Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Volendam
۰
۰
FC Zwolle
inprogress
۲۱:۱۵
Africa
CAF Champions League Group D
Young Africans
۱
۱
Al Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Premier League
PFK Sochi
۰
۲
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۷:۰۰
FK Fakel Voronezh
۰
۰
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۴:۳۰
Nizhny Novgorod
۱
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۲۰:۰۰
Africa
CAF Champions League Group A
TP Mazembe Englebert
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Nouadhibou
۲
۰
Pyramids FC
Finished
۱۹:۳۰
Qatar
Stars League
Qatar SC Doha
۳
۲
Al Muaidar
Finished
۱۸:۰۰
Al-Ahli Doha
۰
۴
Al-Rayyan
Finished
۲۰:۰۰
Al-Gharafa
۱
۱
Al-Wakra
Finished
۱۸:۰۰
Thailand
Thai League 3
Yasothon FC
۳
۴
Muang Loei United FC
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۱
۱
Prime Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
The Icon RSU
۰
۰
Inter Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۲
Surin Khongcheemoon FC
Finished
۱۲:۰۰
Surin City FC
۰
۱
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Army FC
۱
۳
Thonburi United FC
Finished
۱۲:۰۰
Rangsit University
۰
۰
Inter Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Eyupspor U19
۳
۴
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayrampasa U19
۱
۰
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Adanaspor FK U19
۰
۱
Bandirmaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Boluspor U19
۱
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Sakaryaspor U19
۱
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۱
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Ankaraspor U19
۰
۱
Yeni Malatyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۲
۰
Altay U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۱
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Torku Konyaspor U19
۱
۰
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۴
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۷
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۰۰
Keciorengucu U19
۱
۴
Bodrumspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kasimpasa U19
۰
۰
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Austria
Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۰
۰
Wolfsberger Athletik Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۰
TSV Hartberg
Cancelled
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۰
SK Rapid Wien
Cancelled
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Malaga CF
-
-
Sanluqueno
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Castellon
۴
۱
Linares Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
CF Intercity
۰
۱
Merida
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Madrid B
۳
۲
Granada B
Finished
۱۸:۳۰
India
Delhi Premier League
Friends United Bangalore
۰
۱
Central Industrial Security Force FC (CISF)
Finished
۰۹:۳۰
Rangers SC Delhi
۱
۱
Ahbab FC
Finished
۱۲:۳۰
Poland
Ekstraklasa
SSA Korona Kolporter Kielce
-
-
KKS Lech Poznan
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stal Mielec
۰
۰
LKS Lodz
Cancelled
۱۵:۰۰
Widzew Lodz
۰
۳
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۰۰
Piast Gliwice
۰
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Abandoned
۱۷:۳۰
Croatia
HNL
HNK Hajduk Split
۳
۰
NK Gorica
Finished
۲۰:۰۰
NK Osijek
۰
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
England
FA Cup
Bolton Wanderers
۵
۱
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۲
۰
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۳
۰
Horsham FC
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage Borough
۱
۱
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۲
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۴
۰
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Maidstone Utd
۲
۱
Barrow FC
Finished
۱۸:۳۰
Newport County FC
۱
۱
Barnet
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham
۲
۰
Charlton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
-
-
Forest Green Rovers
Cancelled
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Walsall FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Crewe Alexandra
۰
۰
Bristol Rovers
Cancelled
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Rivadavia Venado Tuerto
۱
۲
Argentino Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
La Emilia
۴
۰
Parana FC San Pedro
Finished
۰۳:۰۰
Turkey
1. Lig
Tuzlaspor
۱
۱
Bandirmaspor
Finished
۱۴:۰۰
Keciorengucu Ankara
۱
۳
Sakaryaspor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۰
۳
Eyupspor
Finished
۱۶:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۲
Bodrumspor
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J2 League
Tokyo Verdy 1969
۱
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۵
Taiwan
Mulan League Women
Hualian (W)
۱
۲
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۰:۳۰
Romania
Liga 2
CSM Slatina
۱
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
Unirea Dej
۰
۱
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۲:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۲
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۳:۰۰
CSM Alexandria
۰
۱
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۳
۳
CS Tunari
Finished
۱۲:۳۰
Africa
CAF Champions League Group B
Asec Mimosas
-
-
WAC Wydad Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Jwaneng Galaxy FC
۰
۰
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia
Liga 2
Persekat Kabupaten Tegal
۰
۰
Persijap Jepara
Finished
۱۱:۳۰
Perserang Serang
۰
۱
Malut United FC
Finished
۱۱:۳۰
PSDS Deli Serdang
۱
۱
Sada Sumut
Finished
۱۲:۰۰
Switzerland
Super League
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۱
FC Basel
inprogress
۲۰:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۴
۰
Lausanne-Sports
inprogress
۲۰:۳۰
India
Championship Women
Sikkim (W)
۲
۱
Karnataka Sports Association (W)
Finished
۰۹:۰۰
Chandigarh (W)
۲
۲
Assam (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۱
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۴:۰۰
Independiente Petrolero
-
-
Real Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Always Ready
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bolivar
۴
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۲:۳۰
Libertad Gran Mamore
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vaca Diez
-
-
Blooming
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cambodia
Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۳
Angkor Tiger
Finished
۱۲:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga
Shakhtyor Soligorsk
۳
۰
BATE Borisov
Finished
۱۴:۳۰
FC Gomel
۴
۵
FK Slutsk
Finished
۱۴:۳۰
Neman Grodno
۶
۱
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۳۰
Energetik-BGU
۳
۱
Slavia Mozyr
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Torpedo Zhodino
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Brest
۳
۲
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۴:۳۰
FC Minsk
۲
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
Super Liga
FC Vion Zlate Moravce
۱
۲
MSK Zilina
Finished
۱۷:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۰
DAC Dunajska
Finished
۱۷:۳۰
FK AS Trencin
۱
۲
Podbrezova
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
U19 League
NK Dugopolje U19
۳
۱
Slaven Belupo U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Istra 1961 U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۳
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۳۰
Nk Rudes U19
۱
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۵:۳۰
HNK Gorica U19
۱
۲
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۷:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۰
۱
NK Osijek U19
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Crusaders FC
۱
۱
Newry City
Finished
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۰
۰
Larne
Finished
۱۸:۳۰
Glenavon FC
۱
۱
Coleraine FC
Finished
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۲
۲
Loughgall
Finished
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۱
۴
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KSC Lokeren-Temse
-
-
KVK Tienen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
RAAL La Louviere
-
-
Charleroi II
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Hoogstraten VV
-
-
URSL Vise
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KSK Heist
-
-
Royal Excelsior Virton
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Wales
Premier League
Connah's Quay Nomads
۷
۰
Barry Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Newtown AFC
۴
۲
Colwyn Bay
Finished
۱۸:۰۰
Penybont
۰
۲
Bala Town
inprogress
۲۰:۴۵
Cardiff Metropolitan University F.C.
۴
۲
Aberystwyth Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Pontypridd Town
۱
۲
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
San Marino
Campionato
SP Tre Fiori
۰
۰
SP Cailungo
inprogress
۲۰:۴۵
SP Tre Penne
۲
۱
AC Libertas
Finished
۱۷:۳۰
San Marino Academy U22
۲
۰
SC Faetano
Finished
۱۷:۳۰
SS Virtus
۲
۰
SS Murata
Finished
۱۷:۳۰
SS Pennarossa
۱
۵
SS Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga I
Universitatea Craiova
۰
۰
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۲:۰۰
FC UTA Arad
۲
۰
AFC Hermannstadt
Finished
۱۵:۳۰
FC Botosani
۰
۰
Rapid Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۳:۳۰
FC Dila Gori
۳
۱
FC Telavi
Finished
۱۳:۳۰
FC Samtredia
۲
۳
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۳:۳۰
FC Shuqura Kobuleti
۰
۹
FC Gagra
Finished
۱۳:۳۰
Saburtalo
۰
۳
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۹:۰۰
Belgium
First Division B
SK Deinze
-
-
Club Brugge II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anderlecht II
-
-
SK Beveren
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Standard Liege II
۱
۳
Zulte-Waregem
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Juventus U19
۵
۲
Frosinone U19
Finished
۱۳:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Empoli U19
Finished
۱۵:۰۰
Lazio U19
۱
۰
AC Milan U19
Finished
۱۵:۳۰
Atalanta U19
۳
۳
Lecce U19
Finished
۱۷:۰۰
Hellas Verona U19
۳
۳
Torino U19
Finished
۱۵:۳۰
Fiorentina U19
۰
۱
Sassuolo U19
Finished
۱۷:۳۰
India
I-League
Gokulam FC
۲
۲
Namdhari
Finished
۱۷:۰۰
Real Kashmir FC
۰
۰
Aizawl
Finished
۱۲:۰۰
Vietnam
V-League 2
Dong Nai
۲
۱
Binh Phuoc
Finished
۱۳:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۲
FC Dia Hoa Binh
Finished
۱۲:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۲
۰
Dong Thap
Finished
۱۴:۳۰
Poland
1. Division
GKS Dospel Katowice
۱
۱
Arka Gdynia
Finished
۱۷:۳۰
Resovia Rzeszow
-
-
Wisla Plock
Cancelled
۲۲:۳۰
Gornik Leczna
۰
۰
GKS 71 Tychy
Cancelled
۲۰:۰۰
Taiwan
Division 2
AC Taipei Reserves
۱
۲
Vikings-Play One FC
Finished
۱۲:۰۰
Inter Taoyuan FC
۱
۰
Gao Da Guoguang
Finished
۱۰:۳۰
Lianhongtai
۱۰
۱
SFI FC
Finished
۰۹:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Britannia
۶
۰
Bubali SC
Finished
۰۳:۳۰
Algeria
Ligue 1
ASO Chlef
۲
۰
US Souf
Finished
۱۹:۱۵
MC Oran
۱
۲
JS Kabylie
inprogress
۲۰:۳۰
JS Saoura
۰
۰
ES Setif
Finished
۱۹:۱۵
Thailand
Thai League 2
Customs United FC
۱
۱
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۰۰
Rayong FC
۳
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Lampang FC
۰
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Nakhon Si United
۲
۲
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Cultural Leonesa
-
-
Real Union Club de Irun
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۰
CF Fuenlabrada
inprogress
۲۰:۳۰
Sestao River Club
۰
۱
Lugo
Finished
۱۸:۳۰
UE Cornella
۲
۰
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
Arroyo
۲
۲
Jerez CF
inprogress
۲۰:۳۰
Taiwan
Premier League
Taiwan Shihu
۳
۱
Hang Yuen
Finished
۱۰:۳۰
Algeria
Youth League
JS Saoura U21
۱
۱
ES Setif U21
Finished
۱۲:۳۰
USM El Harrach U21
۴
۲
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۳
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۴
۱
Olympique Magrane U21
Finished
۱۳:۳۰
MO Constantine U21
۵
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۳:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۴
IB Khemis El Khechna U21
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Urduliz FT
۱
۰
Anorga KKE
inprogress
۲۰:۳۰
Touring Ke
۱
۱
CD Padura
Finished
۱۹:۰۰
Aurrera de Ondarroa
۱
۰
SD Deusto
Finished
۱۹:۰۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
۱
۰
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۱:۰۰
Maccabi Bnei Raina
۰
۰
FC Ashdod
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Hadera
۳
۰
Maccabi Petach Tikva
Finished
۱۸:۱۵
Hapoel Tel-Aviv
۰
۱
Hapoel Haifa
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۱
Maccabi Netanya
Finished
۱۹:۰۰
Greece
Super League
Asteras Tripolis
۰
۰
Panserraikos
inprogress
۲۱:۳۰
Panetolikos FC
۳
۰
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۹:۰۰
Africa
CAF Champions League Group C
Etoile Sportive Sahel
-
-
Atletico Petroleos de Luanda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Malta
Challenge League
Melita FC
۰
۰
Attard
inprogress
۲۱:۳۰
St Andrews FC
۲
۳
Zurrieq
Finished
۱۹:۰۰
Fgura United FC
۳
۰
Lija Athletic
Finished
۱۹:۰۰
Luqa SA
-
-
Saint Patrick FC Zabbar
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Club Atletico River Plate
-
-
Montevideo City Torque
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
3. NL
NK Maksimir
۷
۲
NK Zelina
Finished
۱۶:۰۰
NK Lucko
۱
۰
NK Samobor
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches
SK Slovan Varnsdorf
۵
۲
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۳:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۳
۲
FK Hodonín
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Bursaspor
۱
۱
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۱
۱
Afjet Afyonspor
Finished
۱۴:۳۰
Altinordu SK
۱
۱
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۱
۴
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
1. Division
Anorthosis Famagusta
۰
۰
AEK Larnaca
inprogress
۲۰:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۲
۱
Apollon Limmassol FC
inprogress
۲۰:۳۰
Hungary
NB I
Kisvarda FC
۰
۰
Debreceni VSC
inprogress
۲۲:۰۰
Kecskemeti TE
۱
۲
MTK Budapest
Finished
۱۵:۳۰
MOL Fehervar FC
۳
۱
Puskas FC Academy
Finished
۱۸:۰۰
Ecuador
Liga Pro
El Nacional Quito
۰
۱
Independiente Del Valle
inprogress
۲۱:۰۰
Guayaquil City
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Libertad FC
-
-
Cumbaya FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Arenas Club de Getxo
۱
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۲۱:۳۰
AD San Juan Pamplona
۰
۱
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۹:۳۰
Mutilvera
۰
۳
Utebo
Finished
۱۹:۰۰
CD Tudelano
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۲۰:۳۰
France
National 3
St. Priest
۵
۰
Vaulx en Velin
inprogress
۲۰:۳۰
Stade Bordelais
۰
۰
FC Girondins Bordeaux II
inprogress
۲۱:۳۰
Olympique Lyon 2
-
-
FC Hauts Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade Plabennecois
۱
۱
Locmine Saint-Colomban
inprogress
۲۰:۳۰
CMS Oissel
۱
۱
Saint-Lo Manche
inprogress
۲۰:۳۰
Le Havre AC II
۰
۱
FC Flers
inprogress
۲۱:۰۰
US Feurs
۱
۱
Chambery
inprogress
۲۰:۳۰
Saran
۲
۲
US Orleans II
Finished
۱۷:۰۰
Valenciennes FC-2
۳
۲
US Le Pays du Valois
Finished
۱۷:۰۰
Montpellier II
۱
۰
Stade Beaucaire 30
inprogress
۲۰:۳۰
AS Cagnes-Le Cros
۱
۳
FC Istres
inprogress
۲۰:۳۰
Myanmar
National League
Kachin United FC
۰
۲
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Liga IV
CS Sinandrei Carani
۱
۲
Millenium Giarmata
Finished
۱۲:۳۰
Hong Kong
FA Cup
Hong Kong Rangers
۳
۴
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hungary
1st Division U19
Puskas Academy U19
۲
۰
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Tarpa SC U19
۰
۰
Diosgyori U19
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Egnatia
۳
۰
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۶:۰۰
KF Skenderbeu Korce
۱
۰
KF Erzeni
Finished
۱۹:۳۰
England
Premier League 2
Manchester City U21
۰
۳
Crystal Palace U21
Finished
۱۶:۳۰
England
Isthmian League Premier
AFC Hornchurch
۰
۰
Whitehawk
Finished
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۴
۱
Lewes FC
Finished
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۱
۴
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۱
۱
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Folkestone Invicta FC
۰
۰
Cray Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Hashtag United FC
۳
۱
Canvey Island FC
Finished
۱۸:۳۰
Kingstonian FC
۰
۲
Potters Bar Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۱
Billericay Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۰
۳
Chatham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Enfield Town
۲
۰
Margate FC
Finished
۱۸:۳۰
France
National 2, Group D
Fleury Merogis
۰
۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
inprogress
۲۰:۳۰
US Creteil
۲
۰
Haguenau
inprogress
۲۰:۳۰
Furiani Agliani
۰
۰
Wasquehal
Finished
۱۷:۳۰
Colmar
۰
۰
Feignies Aulnoye
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Group B
Carrarese
۱
۱
Recanatese
inprogress
۲۱:۰۰
Cesena FC
۱
۰
Juventus U23
Finished
۱۸:۴۵
AC Ancona
۰
۱
US Pontedera 1912
inprogress
۲۱:۰۰
Gubbio
۰
۰
SPAL 1907 Ferrara
inprogress
۲۱:۰۰
ACD Virtus Entella
۱
۲
Pescara
Finished
۱۸:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
۰
۰
Yeclano Deportivo
Finished
۱۹:۳۰
Orihuela
۰
۱
Cadiz B
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۲
۲
UD Alzira
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Brindisi U19
۰
۰
Messina U19
Finished
۱۳:۳۰
Sorrento U19
۲
۰
Catania U19
Finished
۱۳:۳۰
Virtus Verona U19
۱
۰
Mantova U19
Finished
۱۷:۰۰
Vietnam
Women National Championship
Than Khoang San Viet Nam (W)
۱
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۱:۰۰
Ha Noi (W)
۴
۱
Son La (W)
Finished
۱۱:۰۰
Phong Phu Ha Nam (W)
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
GT Thai Nguyen (W)
۲
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Bari U19
۱
۰
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۳:۰۰
AC Pisa U19
۲
۱
Palermo U19
Finished
۱۴:۰۰
Crotone U19
۱
۱
Ternana U19
Finished
۱۳:۳۰
Benevento Calcio U19
۴
۲
Virtus Entella U19
Finished
۱۳:۳۰
Pescara U19
۱
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Ascoli U19
۱
۵
Cesena U19
Finished
۱۶:۴۵
Cremonese U19
۲
۱
Reggiana U19
Finished
۱۷:۰۰
Alessandria U19
۰
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۸:۰۰
Como U19
۳
۴
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۵:۰۰
Sudtirol U19
۳
۰
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Perugia U19
۱
۱
Spezia U19
Finished
۱۷:۰۰
Padova U19
۲
۴
Parma U19
Finished
۱۷:۰۰
Renate U19
۰
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۳
۰
Udinese U19
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
U19 2nd Division
Szombathelyi Haladas U19
۴
۴
Zalaegerszegi TE U19
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
V-League
Song Lam Nghe An
۴
۴
BHTS Quang Nam
Finished
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۲
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۱
۳
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۲
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۶:۳۰
PFC Levski Sofia
۳
۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۰
۰
Soneja
Finished
۱۴:۱۵
Villarreal CF C
۲
۲
Patacona FC
Finished
۱۸:۳۰
CF Elche Ilicitano
۳
۰
Rayo Ibense
Finished
۱۸:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Araz Nakhchivan PFK
۱
۱
Sabayil FK
Finished
۱۵:۳۰
PFK Turan Tovuz
۲
۲
FK Sumgayit
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Campionato Primavera 3
Juve Stabia U19
۶
۰
Latina U19
Finished
۱۷:۰۰
Carrarese U19
۱
۱
Lucchese U19
Finished
۱۵:۰۰
Avellino U19
۶
۳
Fermana U19
Finished
۱۷:۰۰
Pro Sesto U19
۱
۱
Rimini U19
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
۲
۰
AP Turris Calcio ASD U19
Finished
۱۷:۰۰
Taranto U19
۲
۲
Foggia U19
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
Vimenor CF
۱
۲
CD Tropezon
Finished
۲۰:۰۰
SD Revilla
۰
۱
SDA Albericia
inprogress
۲۱:۰۰
Centro Deportivo Bezana
۱
۰
Castro
Finished
۱۸:۳۰
UM Escobedo
۲
۱
SD Solares Medio Cudeyo
Finished
۱۸:۳۰
CD Colindres
۱
۰
Velarde CF
Finished
۱۹:۳۰
SD Torina
۲
۱
UC Cartes
Finished
۱۸:۱۵
CD Siete Villas
۱
۰
CD Guarnizo
Finished
۱۹:۰۰
Senegal
Ligue 1
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۰
Stade de Mbour
Finished
۲۰:۰۰
ASC Diambars
۰
۲
Teungueth
Finished
۲۰:۰۰
ASC Jaraaf
۳
۰
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Federacion Women
Oviedo II (W)
۲
۱
CD Olimpico de Leon (W)
inprogress
۲۰:۳۰
SD Casablanca (W)
۳
۲
AD Son Sardina (W)
Finished
۱۴:۳۰
La Nucia (W)
۷
۰
Almeria (W)
Finished
۱۹:۰۰
CD Samper (W)
۰
۲
Cadiz CF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo La Coruna B (W)
۲
۲
CPM Friol (W)
Finished
۱۸:۴۵
Sardoma CF (W)
۲
۲
UD Bovedana (W)
Finished
۱۹:۰۰
Mislata CF (W)
۰
۱
Murcia Feminas (W)
Finished
۲۰:۰۰
Fundacion Albacete B (W)
۰
۰
AD Villaviciosa de Odon (W)
inprogress
۲۱:۰۰
CD Riudoms (W)
۱
۲
SE AEM B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Cd Oceja (W)
۰
۱
CD Don Benito (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna C (W)
۴
۰
CD Monte (W)
Finished
۱۷:۳۰
EMF Fuensalida (W)
۱
۳
Madrid CFF III (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Granada B (W)
۰
۰
Las Rozas CF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Pro Patria
۰
۰
Atalanta U23
inprogress
۲۱:۰۰
Virtus Verona
۰
۰
Triestina Calcio
inprogress
۲۱:۰۰
Luxembourg
National Division
Mondercange
۰
۴
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
۰
۰
Union Titus Petange
Finished
۱۸:۳۰
FC Marisca Mersch
۲
۲
FC Swift Hesperange
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
OJC Rosmalen
۰
۰
GVV Unitas
inprogress
۲۱:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Hidd
۰
۱
Al-Ahli Manama
Finished
۱۹:۳۰
Al-Hala
۱
۰
East Riffa
Finished
۱۹:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Wallidan
۰
۰
Gambia Armed Forces FC
Finished
۱۹:۳۰
Brikama United FC
۰
۳
Marimoo
Finished
۱۹:۳۰
Fortune
۰
۰
Falcons FC
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
B PFG
Strumska Slava
۲
۲
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۵:۳۰
FC Dunav Ruse
۰
۱
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۵:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۰
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 4
Tokat Bld
۱
۱
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Sultanbeyli Bld
۲
۱
23 Elazig
Finished
۱۴:۳۰
Sebat Genclik Spor
۱
۰
Catalcaspor
Finished
۱۴:۳۰
Serbia
U19 League
FK Brodarac U19
۱
۱
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Subotica U19
۱
۳
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Novi Pazar U19
۵
۳
Cukaricki U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
-
-
Graficar Beograd U19
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Bundesliga U19
Hertha BSC Berlin U19
۱
۱
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۵:۳۰
VfL Bochum U19
۳
۰
SC Verl U19
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC U19
۳
۰
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli U19
-
-
Hamburger SV U19
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Kaiserslautern U19
۲
۱
SV Sandhausen U19
Finished
۱۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Qualification Women
Barbados (W)
۱
۷
Dominican Republic (W)
Finished
۰۲:۳۰
Puerto Rico (W)
۰
۳
Mexico (W)
Finished
۰۳:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Bravo U19
۰
۰
NK Domzale U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Brinje Grosuplje U19
۲
۱
ND Ilirija U19
Finished
۱۵:۳۰
ND Gorica U19
۲
۰
Tabor Sezana U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Krka U19
۰
۱
NK Rudar Velenje U19
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Iskenderun
۱
۲
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Derince Belediyespor
۰
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۰
۰
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۳
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Safa
۳
۰
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۵:۴۵
Al Ahli Nabatieh
۰
۱
Al Hikma Beirut
Finished
۱۵:۴۵
AL-Nejmeh SC Beirut
۳
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۷:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Shorta
۰
۱
Al Naft
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group C
FCM Aubervilliers
۳
۰
Stade Briochin
inprogress
۲۰:۳۰
US Granville
۰
۰
FC Lorient 2
inprogress
۲۰:۳۰
Chateaubriant
۰
۰
US St. Malo
inprogress
۲۰:۳۰
India
Indian Super League
Hyderabad FC
۰
۲
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۸:۰۰
Gibraltar
National League
Glacis United FC
۱
۰
Lynx FC
inprogress
۲۲:۰۰
Mons Calpe SC
۱
۰
Europa FC
Finished
۱۹:۰۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۳
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۳:۳۰
PAOK Salonika U19
۲
۱
Lamia U19
Finished
۱۵:۳۰
Asteras Tripolis U19
۳
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Panaitolikos U19
۲
۲
Kifisias FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
TSV Havelse
-
-
Bremer SV
Cancelled
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
CSO Plopeni
۱
۱
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U19 League
FC Paços de Ferreira U19
۲
۴
Porto U19
Finished
۱۴:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۰
۲
AD Fafe U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Fatima U19
۲
۰
Alcanenense U19
Finished
۱۷:۳۰
SU Sintrense U19
۰
۲
CD Mafra U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Pacos de Ferreira B U19
۰
۴
Leixoes U19
Finished
۱۸:۳۰
SG Sacavenense U19
۲
۰
Nacional Madeira U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Lusitania U19
۰
۲
Torreense U19
Finished
۱۵:۳۰
União de Leiria U19
۲
۲
Real Sport Clube Queluz U19
Finished
۱۷:۳۰
Gondomar U19
۰
۳
SC Espinho U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۱
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense U19
۱
۲
Varzim U19
Finished
۱۸:۳۰
Amora FC U19
۰
۱
Louletano U19
Finished
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa U19
۰
۱
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۱
۲
Vizela U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U19
۰
۰
Belenenses U19
Finished
۱۸:۳۰
Feirense U19
۲
۱
SC Salgueiros U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Tondela U19
۲
۰
Naval U19
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Braga U19
۲
۰
Famalicao U19
Finished
۱۸:۳۰
Chaves U19
۰
۲
AD Fafe U19
Finished
۱۸:۳۰
Amarante U19
۰
۵
Nogueirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Alverca U19
۲
۲
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۸:۳۰
Beira Mar U19
۵
۰
Estoril U19
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense U19
۹
۰
Mondinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Chaves U19
۲
۳
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Sanjoanense U19
۲
۰
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Harland and Wolff Welders
۴
۱
Knockbreda Parish
Finished
۱۸:۳۰
Newington FC
۴
۱
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Ballinamallard United
۲
۰
Annagh United
Finished
۱۸:۳۰
Ballyclare
۲
۳
Bangor
Finished
۱۸:۳۰
Dundela
۲
۰
Portadown FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca Serie B
Duque de Caxias
۰
۰
Serrano RJ
inprogress
۲۳:۳۰
France
National 2, Group A
Toulouse FC II
۰
۰
Andrezieux
inprogress
۲۰:۳۰
Aubagne
۰
۰
Le Puy
inprogress
۲۰:۳۰
RC Grasse
۱
۰
Hyeres F.C.
inprogress
۲۰:۳۰
Rwanda
National League
Kiyovu Sport
۱
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۹:۳۰
Musanze FC
۰
۱
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۲
۱
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۱
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Sevilla FC C
۲
۲
CD Gerena
Finished
۱۴:۳۰
CD Cabecense
۰
۴
Xerez Deportivo FC
inprogress
۲۰:۳۰
AD Ceuta FC B
۲
۰
La Palma CF
Finished
۱۸:۳۰
Cordoba B
۳
۱
Ayamonte CF
Finished
۱۸:۳۰
Club Atletico Espeleno
۲
۳
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۹:۰۰
Cartaya
۰
۰
Bollullos CF
Finished
۱۹:۰۰
Conil CF
۱
۱
Puente Genil
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Sporting Gijon U19
۳
۳
Lugo U19
Finished
۱۸:۱۵
Deportivo La Coruna U19
۳
۰
CD Choco U19
Finished
۱۴:۳۰
SD Revilla U19
۱
۳
Compostela U19
Finished
۱۴:۴۵
Covadonga U19
۱
۱
Arosa U19
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
1st Division
SonderjyskE
۰
۲
Hillerod
Finished
۱۵:۳۰
Montenegro
First League
FK Decic Tuzi
۰
۱
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۵:۳۰
OFK Petrovac
۲
۲
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۸:۰۰
FK Rudar Plevlja
۱
۲
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۵:۳۰
Mladost DG
۲
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۳۰
Germany
3.Liga
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Essen
۱
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۱
۰
VfB Lubeck
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Bielefeld
۲
۲
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۳
SSV Ulm
Finished
۱۹:۰۰
1. FC Saarbrucken
۰
۰
SC Preussen Munster
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League
Kinondoni MC FC
۳
۲
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
UCD Canada Atletico U19
۱
۱
Xerez Deportivo FC U19
inprogress
۲۰:۳۰
Cadiz U19
۰
۰
Almeria U19
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Verbandsliga
Ahrweiler BC
۱
۴
FV Morbach
Finished
۲۰:۰۰
Kuwait
Crown Prince Cup
Burgan SC
۲
۰
Al-Salmiyah
Finished
۱۶:۳۰
Al Sulaibikhat
۰
۱
Al Tadamon
Finished
۱۹:۴۵
Cyprus
2. Division
Olympiakos Nicosia FC
۲
۰
Ermis Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
۰
۰
Digenis Morphou
Finished
۱۶:۰۰
Peyia 2014
۱
۰
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۰۰
Ayia Napa
۲
۰
Enad Polis Chrysochous
Finished
۱۶:۰۰
MEAP Nisou
۱
۱
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Tuzla City
۳
۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۶:۰۰
Sloga Doboj
۰
۴
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Radnicki Beograd
۱
۲
OFK Belgrade
Finished
۱۵:۳۰
FK Dubocica
۲
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۷:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۱
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۵:۳۰
Metalac GM
۲
۲
FK Kolubara
Finished
۱۵:۳۰
Jedinstvo Ub
۱
۱
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۵:۳۰
Macva Sabac
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Premier League
Posta Rangers FC
۰
۱
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Shabana FC
۱
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۳
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Pena Sport
۲
۰
CD Lerines
Finished
۱۴:۰۰
CD Beti Onak
۰
۲
FC Bidezarra
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo Oberena
۱
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۸:۳۰
Avance Ezcabarte
۰
۱
CD Cortes
Finished
۱۸:۰۰
CD Alesves
۱
۲
CD Cantolagua
Finished
۱۸:۰۰
Burlades
۱
۱
SD Lagunak
Finished
۱۹:۰۰
CD Subiza
۱
۴
Club Deportivo Huarte
Finished
۱۹:۰۰
France
Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۰
۱
Marignane Gignac U19
Finished
۱۷:۰۰
France
National 2, Group B
Blois Foot 41
۰
۰
La Roche VF
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CF Palencia Cristo Atletico
۲
۰
CD Mirandes B
Finished
۱۹:۳۰
CA Bembibre
۰
۰
Ponferradina B
Finished
۱۹:۰۰
Cultural Leonesa B
۰
۱
Burgos Promesas
Finished
۱۸:۳۰
CD Laguna
۱
۲
UD Santa Marta
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۱
۲
RCD Mallorca U19
Finished
۱۸:۳۰
Damm U19
۳
۱
CE Constancia de Inca U19
Finished
۱۹:۰۰
Gava U19
۱
۲
CF Badalona U19
Finished
۲۰:۰۰
Cornella U19
۱
۱
San Francisco U19
Finished
۱۹:۰۰
Sabadell U19
۰
۴
Espanyol U19
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Diagoras Rodos
۲
۱
Kallithea
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Premier Intermediate League
Limavady United
۰
۳
Rathfriland Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Banbridge Town
۴
۱
PSNI
Finished
۱۷:۳۰
Djibouty
Division 1
AS Port
۱
۱
AS Arta Solar 7
Finished
۱۵:۳۰
AS Djibouti Telecom
۱
۲
SDC Group Hopital Balbala FC
Finished
۱۸:۰۰
Malaysia
Super League
Kedah
۰
۱
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
1. NL
NK Dugopolje
۱
۲
Vukovar 1991
Finished
۱۶:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۳
NK Sibenik
Finished
۱۵:۰۰
Romania
Liga III, Seria 3
ACS LPS HD Clinceni
۳
۰
ACS Progresul Fundulea
Finished
۱۵:۳۰
FC Voluntari II
۰
۱
FC Agricola Borcea
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Police Tero FC
۱
۳
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Port F.C.
۲
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United
۱
۰
Chonburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Liga Profesional Reserve
Excursionistas Reserves
۳
۰
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Slovakia
U19 Liga
FC Vion Zlate Moravce U19
۴
۱
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Pohronie U19
۰
۱
FC Petrzalka U19
Finished
۱۳:۳۰
Dunajska Streda U19
۳
۰
MFK Ruzomberok U19
Finished
۱۳:۳۰
Kosice U19
۱
۲
Spartak Trnava U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۱
۳
AS Trencin U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Tatran Presov U19
۲
۲
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
China
Super League Women
Wuhan Chegu Jiangda (W)
۵
۱
Zhejiang Hangzhou (W)
Finished
۱۰:۳۰
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۰
۳
Shandong Sports Lottery (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sichuan FC (W)
۰
۱
Shanghai Shengli (W)
Finished
۱۰:۳۰
Yongchuan Chashan (W)
۲
۴
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
Shaanxi Changan Athletic (W)
۳
۱
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۰:۳۰
Henan Jianye (W)
۱
۰
Jiangsu Wuxi (W)
Finished
۱۰:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
Stade Rennais U19
۱
۰
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Slovenia
Prva liga
NK Celje
۰
۰
FC Koper
Interrupted
۲۰:۰۰
NK Domzale
۳
۰
Radomlje
Finished
۱۷:۳۰
NK Rogaska
۰
۰
Aluminij
Cancelled
۱۵:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
Lancy
۳
۱
FC Chatel St Denis
Finished
۱۹:۳۰
FC Dardania Lausanne
۰
۳
FC La Tour/Le Pâquier
Finished
۱۹:۳۰
Mali
Premiere Division
Afrique Football Elite
۱
۰
AS Police de Bamako
Finished
۱۹:۱۵
Onze Createurs
۱
۰
Djoliba AC
Finished
۱۹:۱۵
USFAS Bamako
۰
۱
FC Binga
Finished
۱۹:۱۵
Scotland
League One
Hamilton Academicals FC
۵
۰
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
-
-
FC Edinburgh
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Falkirk FC
-
-
Cove Rangers
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Stirling Albion
-
-
Montrose
Cancelled
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
-
-
Annan Athletic
Cancelled
۱۸:۳۰
Scotland
Premiership
Kilmarnock
۰
۱
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۸:۳۰
Motherwell
۳
۳
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Livingston
۰
۰
Ross County
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Arosa SC
۱
۰
UD Ourense
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Amora FC
۰
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۸:۱۵
Portugal
Liga Segunda
Nacional Madeira Funchal
۲
۱
Pacos Ferreira
Finished
۱۷:۳۰
UD Oliveirense
۱
۳
FC Porto B
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Sobradillo U19
۰
۱
CD Julio Suarez U19
Finished
۱۵:۳۰
SD San Jose U19
۰
۳
Fundacion Tenerife U19
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
ACV Assen
۰
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۰۰
Kozakken Boys
۲
۳
ADO '20
Finished
۱۷:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۲
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۳
۲
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
FC Lisse
۱
۲
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
VV Noordwijk
۲
۲
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۳
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
SV Spakenburg
۴
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۳۰
Almere City Reserves
۴
۱
Scheveningen
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Regionalliga Southwest
VfR Aalen
۱
۳
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schott Mainz
۲
۲
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
Bahlinger SC 1929
۳
۳
VfB Stuttgart II
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۱
۱
FC Homburg 08
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Arminia Ludwigshafen
۰
۱
SV Auersmacher
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۲
۰
Cosmos Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
TuS Mechtersheim
۱
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۷:۰۰
FV Diefflen
۰
۴
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۷:۳۰
FV Engers 07
۳
۳
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۷:۳۰
SV Morlautern
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۸:۳۰
Poland
II Liga
Zaglebie Lubin II
۲
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۵:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۳
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Federacion Women
Athletic Bilbao C (W)
۰
۱
Real Oviedo (W)
Finished
۱۵:۳۰
CD Juan Grande (W)
۱
۲
Getafe (W)
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
Dacia Unirea Braila
۰
۱
Unirea Branistea
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Inegol Kafkas Genclikspor
۲
۱
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Finland U19 (W)
۳
۰
Israel U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Germany U19 (W)
۴
۰
Norway U19 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۴
۱
ASV Cham
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Real Madrid C
۱
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۸:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۲
۲
Leganes B
Finished
۱۸:۴۵
Ivory Coast
Ligue 1
Lys Sassandra
۲
۱
FC Mouna
Finished
۱۹:۰۰
Sporting Club de Gagnoa
۱
۰
Bouake FC
Finished
۱۹:۰۰
Societe Omnisport De L'armée
۱
۲
Club Omnisports Korhogo
Finished
۱۹:۰۰
Nigeria
NPFL
Enyimba
۱
۰
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۱
۱
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Doma United FC
۱
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۷:۳۰
Bendel Insurance
۱
۰
Lobi Stars
Finished
۱۸:۳۰
Ethiopia
Premier League
Sidama Bunna
۰
۰
Hadiya Hosaena
Finished
۱۸:۳۰
Kedus Giorgis
۱
۲
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
League Two
Stenhousemuir
۱
۰
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۸:۳۰
East Fife
۰
۰
Spartans FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Elgin City
۰
۰
Clyde FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Peterhead
۰
۰
Dumbarton
Cancelled
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۱
۱
Stranraer
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Vitoria Setubal
۲
۰
Oriental de Lisboa
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Dynamo Ceske Budejovice
-
-
FC Hradec Kralove
Cancelled
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۱
FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
Bohemians 1905
۰
۰
FC Slovan Liberec
Cancelled
۲۰:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
-
-
FK Teplice
Cancelled
۱۷:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Avondale United
۳
۱
Midleton FC
Finished
۱۷:۳۰
Bandon AFC
۰
۴
UCC
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Ligue 2
MC El Eulma
۱
۰
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۶:۳۰
USM El Harrach
۲
۰
USM Annaba
Finished
۱۶:۳۰
JS Bordj Menaiel
۲
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۶:۳۰
MSP Batna
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۶:۳۰
RB Ouargla
۰
۱
Olympique Akbou
Finished
۱۶:۳۰
MO Constantine
۲
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۶:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۱
AS Khroub
Finished
۱۶:۳۰
NRB Telaghema
۲
۱
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
3. Division
Kouris Erimi
۱
۱
APEA Akrotiriou
Finished
۱۶:۰۰
Aspis Pylas
۲
۰
Olympiada Lympion
Finished
۱۶:۰۰
Romania
Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۰
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
ASC Ciucas Tarlungeni
۰
۱
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۱
۶
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۱
۲
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Luanda Villa SC
۴
۰
Coastal Heroes
Finished
۱۳:۳۰
Dimba Patriots FC
۲
۱
SS Assad
Finished
۱۵:۳۰
Rainbow SC
۰
۰
Mara Sugar FC
Finished
۱۵:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
US Hostert
-
-
SC Bettembourg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Senegal
Ligue 2
Oslo FA
۱
۰
Demba Diop
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
Binissalem
۱
۰
Santanyi
Finished
۱۹:۰۰
FC Inter Manacor
۰
۰
CF Soller
inprogress
۲۱:۰۰
UD Arenal
۱
۳
CD Manacor
Finished
۱۸:۳۰
Poblense
۰
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۹:۰۰
Felanitx
۲
۳
CD Llosetense
Finished
۱۹:۰۰
England
Southern League Premier Division South
Bracknell Town F.C.
۳
۱
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۰
۱
Hungerford Town
Finished
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۲
۱
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Didcot Town FC
۰
۰
Walton & Hersham
Finished
۱۸:۳۰
AFC Totton
۲
۲
Chesham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۲
۳
Swindon Supermarine
Finished
۱۸:۳۰
Basingstoke Town LFC
۱
۲
Sholing FC
Finished
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۰
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۱
۱
Beaconsfield Town
Abandoned
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۱
۱
Winchester City
Interrupted
۱۸:۳۰
England
National League
Bromley
۱
۰
Rochdale
Finished
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۰
Solihull Moors
Cancelled
۱۸:۳۰
Woking FC
-
-
Gateshead
Cancelled
۱۸:۳۰
Southend United
۰
۰
Wealdstone FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Altrincham
۰
۰
Dorking Wanderers
Cancelled
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۱
۴
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۲
۰
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۰
۰
Hartlepool United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Boreham Wood FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Uganda
Premier League
Maroons FC
۱
۰
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
Airtel Kitara FC
۱
۰
NEC FC Bugolobi
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Central Youth League
Widzew Lodz U19
۲
۱
Korona Kielce U19
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Mufulira Wanderers
۱
۱
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
FC MUZA
۱
۳
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
-
-
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۱
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۱
۰
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Malta
Premier League
Birkirkara FC
۳
۰
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۶:۳۰
St Lucia F.C.
۱
۰
Mosta FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Balzan
۳
۰
Sirens FC
Finished
۱۸:۴۵
Germany
Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga West
SC Rot-Weiss Oberhausen
۲
۲
SC Wiedenbruck
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۳
۴
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۳
۱
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۰
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Ittihad Kalba U21
۴
۰
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۶:۱۵
Al Wahda Abu Dhabi U21
۳
۴
Al Nasr SC U21
Finished
۱۶:۱۵
Hatta Dubai U21
۱
۲
Ajman Club U21
Finished
۱۶:۱۵
Republic of Kosovo
Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۱
FC Malisheva
Finished
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۰
۴
SC Gjilani
Finished
۱۵:۳۰
South Africa
League Cup
Richards Bay FC
۰
۳
Stellenbosch FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Real Sociedad U19
۵
۲
SD Eibar U19
Finished
۱۸:۰۰
UD La Cruz Villanovense U19
۲
۰
Union Adarve U19
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina U21
Criciuma EC U21
۰
۰
Figueirense U21
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CD Caspe
۱
۰
Atletico Monzon
Finished
۱۹:۰۰
UD Fraga
۱
۲
CDJ Tamarite
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Valladolid B
۲
۱
Zamora
Finished
۱۹:۰۰
Guijuelo
۱
۰
Deportivo Fabril
Finished
۱۹:۳۰
Real Oviedo II
۵
۰
CD Covadonga
Finished
۱۸:۱۵
Coruxo CF
۲
۱
Ourense CF
Finished
۱۹:۱۵
England
National League North
Brackley Town FC
۲
۱
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۱
۳
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Chester FC
۰
۰
Gloucester City FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
-
-
South Shields
Cancelled
۱۶:۳۰
Kings Lynn
۰
۰
Banbury United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۰
Darlington
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hereford FC
۱
۵
Scunthorpe United
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۰
۰
Tamworth FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spennymoor Town
-
-
Scarborough Athletic
Cancelled
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
-
-
Farsley Celtic F.C.
Cancelled
۱۸:۳۰
Chorley
۰
۰
Buxton
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
Jendouba Sport
۱
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۰
JS Kairouan
Finished
۱۶:۳۰
AS Ariana
۱
۰
CS de Msaken
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۲
۳
Haro Deportivo
Finished
۱۸:۰۰
Berceo
۱
۱
Varea
Finished
۱۸:۰۰
CD Calahorra B
۴
۲
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۸:۰۰
Netherlands
U21 League
De Graafschap U21
۳
۱
FC Volendam U21
Finished
۱۷:۱۵
NAC U21
۲
۱
Heerenveen U21
Finished
۱۷:۱۵
Feyenoord U21
۱
۴
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۷:۳۰
Oman
Sultan Cup
Oman FC
۲
۲
Dhofar SCSC
Finished
۱۶:۰۵
Al Nahda
۰
۰
Al Seeb
Finished
۱۹:۱۵
Denmark
U19 Ligaen
FC Nordsjaelland U19
۱
۰
Randers Freja U19
Finished
۱۵:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Gareji
۱
۱
Kolkheti Poti
Finished
۱۳:۳۰
Spaeri
۲
۱
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۳:۳۰
FC Merani Martvili
۲
۲
Dinamo Tbilisi II
Finished
۱۳:۳۰
India
Mizoram Premier League
Project Veng
۴
۲
Electric Veng FC
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Ranero U19
۱
۵
Levante U19
Finished
۱۸:۳۰
Albacete Balompie U19
۰
۲
Atletico Madrileno U19
Finished
۱۸:۳۰
EFB Miguelturra U19
۱
۱
Real Murcia U19
Finished
۱۹:۰۰
Andorra
Primera Divisio
CF Atletic America
-
-
Inter Club d'Escaldes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
England
National League South
Torquay United
۲
۱
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۸:۳۰
Worthing FC
۳
۱
Chippenham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۲
Taunton Town
Interrupted
۱۸:۳۰
Bath City
۲
۳
Chelmsford City
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۴
۳
Dover Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۲
۱
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Aveley
۳
۴
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۳
۱
St. Albans City
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۴
۲
Welling United
Finished
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۰
۰
Weymouth FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
St Ives Town
۵
۰
Long Eaton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Stourbridge FC
۰
۰
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
Bromsgrove Sporting
۰
۰
Berkhamsted FC
Finished
۱۸:۳۰
Halesowen Town FC
۲
۱
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۱
۲
Leamington FC
Finished
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۰
۰
Nuneaton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Barwell FC
۱
۲
Needham Market
Finished
۱۸:۳۰
Stratford Town
۲
۱
Coalville Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Stamford
۰
۰
AFC Telford United
Finished
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۳
۱
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
AFC Sudbury
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FSV 08 Bissingen
۱
۲
FC 1908 Villingen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
۰
۰
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Oberachern
۱
۱
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۳۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۱
۱
TSV Essingen
Finished
۱۳:۳۰
South Africa
1st Division
Pretoria Callies
۲
۱
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
Milford FC
۱
۰
Platinum City Rovers
Finished
۱۷:۰۰
Upington City
۲
۰
Maritzburg United
Finished
۱۷:۰۰
Casric Stars FC
۶
۱
Orbit College
Finished
۱۷:۰۰
Venda Football Academy FC
۲
۰
Marumo Gallants FC
Finished
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Entesar Club
۱
۲
Al Kawkab
Finished
۱۶:۱۰
Romania
Liga III, Seria 1
Stiinta Miroslava
۱
۲
ACS Foresta Suceava
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Unirea Ungheni 2018
۴
۱
CS Avantul Reghin
Finished
۱۵:۳۰
Industria Galda de Jos
۳
۷
Unirea Alba Iulia
Finished
۱۵:۳۰
Europe
UEFA Nations League Women, League C, Group 4
Israel (W)
۶
۱
Armenia (W)
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۰
۳
Club Guarani Asuncion Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Sportivo Luqueno Reserves
۰
۴
Nacional Asunción Reserve
Finished
۱۳:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Shepshed Dynamo
۰
۲
Lye Town
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Cymru North
Airbus UK
۳
۲
Chirk AAA
Finished
۱۷:۳۰
Caersws
۰
۰
Porthmadog
Finished
۱۷:۳۰
Buckley Town
۲
۳
Bangor 1876
Finished
۱۷:۳۰
Mold Alexandra
۰
۰
Gresford Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Division 1 Play-Offs
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۲
FC Lyn Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Police XI SC
۰
۴
Gaborone United
Finished
۱۷:۳۰
Nico United
۱
۲
Holy Ghost SC
Finished
۱۷:۳۰
England
Northern League Division One East
Stocksbridge PS
۰
۰
Consett
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield FC
۰
۰
Grantham Town
inprogress
۱۸:۳۰
England
Northern Premier League
Matlock Town
۰
۰
Lancaster City
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۰
۰
Warrington Rylands
Finished
۱۸:۳۰
Ashton United
۰
۰
Worksop Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۰
۰
Macclesfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Guiseley
۰
۰
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
Workington AFC
۰
۰
Hyde United FC
Finished
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۱
۳
FC United of Manchester
Finished
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۰
۰
Marske Utd FC
Finished
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۰
۰
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Marine
۰
۰
Ilkeston FC
Finished
۱۸:۳۰
Basford Utd
۱
۱
Whitby Town
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Championship
Greenock Morton
۰
۰
Dundee United FC
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Queen's Park
Finished
۱۸:۳۰
Ayr United
۰
۰
Arbroath
Finished
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۱
۲
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۲
۱
Airdrieonians FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Luarca CF
۱
۱
CD Tuilla
Finished
۱۸:۴۵
Ghana
1. Division
Young Redbull FC
۰
۲
Swedru All Blacks
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
AD Alcorcon U19
۰
۱
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۸:۳۰
England
League One
Northampton Town
۰
۳
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Le Havre AC U19
۲
۱
US Quevilly U19
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Group C
Monterosi Tuscia
۰
۲
Messina
Finished
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 9
CD Huetor Vega
۰
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۹:۰۰
Arenas Armilla CD
۱
۰
Maracena
inprogress
۲۰:۳۰
FC Malaga City
۰
۰
UD Torre del Mar
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Montecasillas FC
۲
۲
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۰۰
Liberia
First Division
Heaven Eleven
۳
۱
LPRC Oilers FC
Finished
۱۹:۳۰
Wales
Cymru South
Abertillery Bluebirds
۰
۰
Caerau Ely
Finished
۱۷:۳۰
Cwmbran Celtic
۰
۰
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۰
۰
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Baglan Dragons
۰
۰
Goytre United
Finished
۱۷:۳۰
Trefelin
۰
۰
Ammanford AFC
Finished
۱۷:۳۰
Syria
Division 2
Jrmana
۳
۶
Al-Kesswh
Finished
۱۴:۳۰
Austria
2. Liga
First Vienna Fernwärme FC 1894
-
-
SC Bregenz
Cancelled
۱۷:۰۰
Romania
Liga III, Seria 7
CS Universitatea Craiova II
۳
۰
FC U Craiova 1948 II
Finished
۱۵:۳۰
CSM Cetate Deva
۴
۰
Stiinta Turceni
Finished
۱۵:۳۰
Cambodia
League 2
Tiffy Army FC B
۱
۲
Ministry of Interior FA
Finished
۱۲:۰۰
Romania
U19 League
CS Sporting Cluj U19
۲
۰
Bihor Oradea U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Akhisar Belediye GS
۰
۵
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
North Macedonia
Second League
Pobeda Prilep Junior
۰
۲
FK Pelister
Finished
۱۵:۳۰
Detonit Plackovica
۲
۰
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۵:۳۰
Ohrid
۲
۰
FK Teteks
Finished
۱۵:۳۰
Bashkimi
۰
۳
Besa Doberdoll
Finished
۱۵:۳۰
FK Osogovo Kocani
۱
۱
Aresimi 1973
Finished
۱۵:۳۰
Belasica Strumica
۰
۱
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
Novaci
۳
۲
FK Vardar Negotino
Finished
۱۵:۳۰
FK Sasa
۲
۲
FK Karaorman
Finished
۱۵:۳۰
North Macedonia
First League
Makedonija GjP
۰
۱
FK Vardar Skopje
Finished
۱۵:۳۰
Cameroon
League Women
Lekie Filles FC (W)
۲
۰
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۵:۳۰
Authentic de Douala (W)
۱
۰
Eding Sport (W)
Finished
۱۶:۳۰
Eclair de Saa (W)
۱
۰
Louves Minproff (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ebolowa (W)
۳
۱
Ita Mbong (W)
Finished
۱۸:۰۰
Seychelles
Premier League
St Michel United
۲
۴
La Passe FC
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
U19 League
Team Ticino U19
۱
۳
FC Aarau U19
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
Pre-Season Cup
Vikingur Reykjavik
۲
۱
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Viitorul Daesti
۳
۲
Sporting Rosiori
Finished
۱۵:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
KS Korabi
۰
۰
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۱۶:۰۰
Tomori Berat
۰
۲
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۶:۰۰
KS Burreli
۰
۰
FK Vora
Finished
۱۶:۰۰
KS Besa Kevaje
۰
۰
Apolonia Fier
Finished
۱۶:۰۰
KS Flamurtari Vlore
۱
۰
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۰۰
Af Elbasani
۳
۲
KS Lushnja
Finished
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
U19 League
Al Ittihad Jeddah U19
۳
۱
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۶:۱۰
Liberia
National League Women
Blanco FC (W)
۲
۲
Bassa Girls FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Just FC (W)
۱
۳
Ravia Angels (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
ES Rogba Tataouine
۰
۰
ES Zarzis
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League Women
Trikala 2011 (W)
۱
۰
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
Reus FC Reddis
۱
۰
AE Prat
inprogress
۲۱:۳۰